Hizmetlerimiz
You are here:

Hukuki Danışmanlık

Eşya hukukunun önemli bir parçası olan gayrimenkul hukuku, KKTC’de hukuki anlamdaki birçok anlaşmaya ilişkin uyuşmazlıkların büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Gayrimenkul hukuku, içerisinde bir çok detayları ve istisnaları ile birlikte oldukça geniş ve zor bir hukuk dalıdır. Bu alanda, hukuki danışmanlık almadan hareket edenler, birçok zorluklarla karşılaştıkları gibi, ileride meydana gelecek ciddi sıkıntılara da sebep olabilmektedirler. Ayrıca, yabancıların gayrimenkul edinme hakkı birçok ülkeye göre farklıdır.

Emlak

Cyprosun kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.
Cyprosun şu an itibarı ile Gönyeli başta olmak üzere Lefkoşa ve sonra KKTC genelinde müşteri odaklı pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz “güven ve kalite” anlayışı ile yola devam ediyor.

İnşaat ve Müteahhitlik

İnşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve fark yaratan kuruluşlarından olan Cyprosun 1993 yılında Sn. Salahi Ergin tarafından kurulmuştur. Şirketimiz günümüz itibariyle yaklaşık 25 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır. Faaliyet sürecinden bu yana birçok konut projesine imza atarak onlarca aileyi daire sahibi yapmıştır. Gelişime açık bölgelerde görsel ve konforu en üst seviyede tutarak fark yaratan projeler üretmeye devam etmektedir.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı, sermaye birikimine paralel olarak gelişen eski bir uzmanlık alanıdır. Profesyonel desteğe ihtiyaç duyan yatırımcılara Yatırım Danışmanlığı hizmeti uzman kadromuzla Cyprosun ofislerinde sunulmaktadır. Bu hizmette “yatırımcı merkezli” olarak risk/getiri analizi yapılmakta ve yatırımcı, araştırma bölümünün piyasa öngörüleri de göz önünde bulundurularak bilgilendirilmektedir. Yatırımcıların alım-satım kararlarının yatırım danışmanları tarafından en doğru şekilde uygulanması için, yatırımcıların daha yakından tanınması ve onların kişisel ihtiyaçlarına doğru yanıtlar verilmesi öncelikli olarak önem taşımaktadır.